(0) Товара
Дизайн інтер'єру 2017 і сучасні тенденції

Дизайн інтер'єру 2017 і сучасні тенденції

Від: John Публіковано: 02/02/2017 Дата: 1074 Коментар: 0

Дизайн інтер'єру 2017 і сучасні тенденції в будівництві та облаштуванні


У сучасному світі дуже важливу роль грає практичність, доцільність кожної деталі в приміщенні, будь то ванна або кухня, офіс або дитяча кімната. Цінним є і вільний простір і його раціональне використання. Мінімалізм в речах, відсутність захаращеності та при цьому максимальна функціональність і надійність - ось основні правила сучасного будинку. Буквально кожна річ в приміщенні повинна бути функціональною, працездатною і корисною, тому надмірності у вигляді порожнього по корисності декору - йдуть на самий останній план, якщо зовсім не пропадають. Сама форма приміщення, будинки, квартири, кожної кімнати - меблів, техніки і є декором для нього ж.
Отже, ми з'ясували, що основними принципами, якими керуються в сучасному дизайні інтер'єру - це ергономічність, функціональність і мінімалізм. Яким ще сучасним тенденціям слідують в 2016-2017 роках? На перший план приходить здоровий відпочинок і сон, а саме - максимально вигідне облаштування зони для якісного сну і відпочинку. Виділення цілої кімнати - спальні для відпочинку, кращий матрац, правильне освітлення, підтримання температури за допомогою нагрівальних панелей, оптимальний відтінок стін і меблів. Сон - це здоров'я, а значить, він повинен бути захищений від холоду, зайвого шуму і світла.


 

Ванна кімната теж має велике значення в сучасному будинку. Як і у випадку зі сном, максимальна ефективність від ванни дуже важлива, а значить, важлива її функціональність. Підхоплюються всі останні технології в душових кабінах, ваннах, тільки найновіша і якісна сантехніка, при цьому знову без перебору і надмірностей. Ванна потрібна для підтримки гігієни - миття, це просто. Тому для того, щоб впоратися з таким завданням багато теж не знадобиться. Це означає, що все що потрібно - це найякісніша сантехніка, фільтри для води і розпилювачі (підтримання екології та економії ресурсів планети - один з найважливіших і надзвичайно цікавих віянь останнього часу), а також настінні панелі для підтримки температури і рівня вологості в такому приміщенні. Купити настінні панелі від таких виробників, як Uden S, Venecia, Quantum electric - значить забезпечити відсутність цвілі, грибка і постійного приємного тепла в приміщенні.
Теги: статті, нагрівальні панелі, електроопалення, дизайн панелі

Коментар

Напишiть коментар