(0) Товара
Дизайн панелі від Uden - стильне тепло в оселі!

Дизайн панелі від Uden - стильне тепло в оселі!

Від: John Публіковано: 14/11/2016 Дата: 1030 Коментар: 0

Естетичне рішення обігрівальних панелей в інтер'єріДизайн-панель - це універсальний інноваційний спосіб обігріву Вашого будинку та житла. Хто сказав, що обігрівач повинен бути білим? Незважаючи на те, що біла нагрівальна панель досить універсальна при експлуатації і підійде практично до будь-якого інтер'єру, вона часто може бути в тій чи іншій ситуації надмірно громіздкою, трохи змінити загальну картину заданої в кімнаті атмосфери. Щоб забезпечити Вашому приміщенню гармонійність і стиль, приходять на допомогу дизайн-панелі. Це прекрасний спосіб проявити себе, свою фантазію і сидячого всередині Вас дизайнера інтер'єрів. Енергозберігаючі дизайн-обігрівачі (барвисті настінні панелі, кольорові стельові радіатори і теплі плінтуси) - це вже не просто джерела тепла, а справжній витвір мистецтв і приголомшливий елемент інтер'єру. З їх допомогою Ви дійсно додасте індивідуальність в свій будинок.Нагрівальні дизайн панелі Uden


Дизайн-обігрівачі Уден - це ефектний вибір для тих, кому важливі відразу два аспекти - практичність і краса. Якщо Вам важливі деталі, і Ви вважаєте, що навіть нагрівальна панель повинна бути стильним елементом інтер'єру, то Вам просто необхідно купити дизайнерські панелі Uden S. Нагрівальні дизайнерські панелі бувають декількох видів. Наприклад, Ви можете купити панель і замовити забарвлення саме того відтінку, який Вам до душі. В цьому Вам допоможе каталог відтінків фарби RAL, в якому Ви однозначно знайдете потрібний колір.
Існує ряд серій дизайнерських панелей, які відрізняються один від одного різноманітною тематикою і кожна має свій стиль, основні і провідні колірні поєднання. Серії: Classic, Allegro, Image.


Крім того, у Вас є прекрасна можливість використовувати фотодрук на нагрівальній панелі! За допомогою спеціальної технології УФ-друку, Ви отримаєте нагрівальну панель Uden з максимально якісним зображенням на ній і стовідсотковою передачею всіх кольорів. Це дозволить Вашій фантазії розігратися на повну потужність!
Купити нагрівальні дизайнерські панелі в Києві


Ця свобода вибору дуже підкуповує! Тільки подумайте, Ви можете вибрати абсолютно будь-який колір, і навіть його численні відтінки, які необхідні для дизайнерського рішення Вашого приміщення. Купити Uden S з унікальним дизайном Ви можете в нашому інтернет магазині Екодомік. Ми забезпечимо Вас гарантією якості на кожен товар, своєчасною доставкою в будь-яку точку України, а також затишною і теплою атмосферою нашого каталогу, де Ви зможете знайти нагрівальні панелі за найкращими цінами в Україні!

Теги: статті, нагрівальні панелі, дизайн панелі

Коментар

Напишiть коментар