(0) Товара

Uden (Уден) 500 К Classic металокерамічний настінний обігрівач

Артикул: Uden 500 К Classic Офіційна гарантія | Обмін/повернення протягом 14 днів
1 845 грн

   

Характеристики

Напруга
220 В
Потужність
405-472 Вт
Робоча t°С поверхні
80±5 °C
Розміри
594×594×35 мм
Площа обігріву
10 м.кв.
Вага
9 кг
Місце встановлення
стіна
Гарантія
5 років

...


Металокерамічний настінний обігрівач Uden 500 K Classic

серія Classic: однокольорові - асортимент фарб по каталогу RAL Classic, зі шнуром та вилкою

Металокерамічний енергозберігаючий настінний обігрівач Uden 500 K Classic кріпиться на стіну. «Непомітно» опалення на основі стінових обігрівачів Uden 500 K Classic особливо актуально, де немає можливості встановити опалювальне обладнання або в приміщеннях з великою площею.

Настінний обігрівач Uden 500 K Classic це тонка електрична панель. В основному встановлюється під вікном або біля балкона. Таким чином ми не тільки обогреваем приміщення, але ще і зупиняємо потік холодного повітря.

Електричний металокерамічний стіновий обігрівач Uden 500 K Classic можливо опалити приміщення повністю або локально.

Металокерамічний настінний обігрівач Uden 500 K Classic знадобляться там, де необхідно створити зону комфорту для роботи або відпочинку.

Металокерамічний енергозберігаючий настінний обігрівач Uden 500 K Classic - це інфрачервона настінна панель, що працює як низькотемпературний довгохвильовий обігрівач інфрачервоного випромінювання.

Виріб безпечно для здоров'я людини, який тривалий час перебуває в приміщенні, що обігрівається настінним обігрівачем Uden 500 K Classic. Всі панелі працюють безшумно.

На весь асортимент виробника Уден надається офіційна гарантія 5 років.

Настінна панель використовуються для основного, додаткового або локального обігріву. Комплектація є універсальна - зі шнуром і вилкою і стандартна. При стандартній комплектації необхідний монтаж.

Колір обігрівача можливо вибрати будь-який по каталогу RAL або замовити дизайнерську огрівальну панель UDEN. 

Uden 500 K Classic - це унікальна можливість проявити себе і купити по-справжньому шикарну дизайнерську панель, яка стає не просто обігрівачем приміщення, але і ефектним елементом інтер'єру! Дизайнерську панель теплий плінтус Уден Classic Ви можете прикрасити за своїм бажанням і колірним вподобанням. Ви маєте можливість вибрати колір до найтоншого відтінку, використовуючи каталог RAL, в якому є абсолютно все кольори і відтінки. 

Крім того, є можливість замовити дизайн панель з текстурною фарбою, яка останнім часом набирає все більшої популярності. Текстурне фарбування "Крокодиляча шкіра" стане прекрасним доповненням до Вашої кімнати! 

 
Пам'ятайте, що виготовлення панелей UDEN-S відбувається на максимально безпечному рівні, з дотриманням всіх нормативів та екологічно чистих технологій фарбування. Покриття довговічне і дуже практичне, при використанні панелі відсутній будь-який запах, фарба міцно лежить на поверхні. Вона легко витримує температурні перепади, набуває необхідних електроізоляційних властивостей і не включає в себе токсичних і вогненебезпечних речовин. 

Електроопалення
Напруга 220 В
Потужність 405-472 Вт
Робоча t°С поверхні 80±5 °C
Розміри 594×594×35 мм
Площа обігріву 10 м.кв.
Вага 9 кг
Місце встановлення стіна
Гарантія 5 років
  Написати огляд

Теги: UDEN S, Uden 500 K Classic, Уден 500 K Classic, настінна огрівальна панель, інфрачервона обігрівальне настінна панель, настінна панель, огрівальна панель на стіну

  Останні переглянуті