(0) Товара

Уден-500 К Classic

Офіційна гарантія | Обмін/повернення протягом 14 днів
1.632 грн
   

Характеристики

Вид
Настінна панель
Потужність
405-472 Вт
Розміри
594х594х35 мм
Необхідна напруга
220-230 В
Площа обігріву
10 м2
Робоча t ° поверхні
80±5 °C
Вага
9 кг

...


Настінний обігрівач UDEN-S це тонка електрична панель. В основному встановлюється біля вікна або балкона. Таким чином ми не тільки обігріваємо приміщення, але ще і зупиняємо потік холодного повітря.

Настінні панелі використовуються як основний, додатковий і локальний вид обігріву. Комплектація є універсальна - зі шнуром і вилкою і стандартна. При стандартній комплектації необхідний монтаж.

Виробник надає 5 років гарантії.


Uden 500 К Classic - це унікальна можливість проявити себе і купити по-справжньому шикарну дизайнерську панель, яка стає не просто обігрівачем приміщення, але і ефектним елементом інтер'єру! Дизайнерську панель Уден Classic Ви можете прикрасити за своїм бажанням і колірним вподобанням. Ви маєте можливість вибрати колір до найтоншого відтінку, використовуючи каталог RAL, в якому є абсолютно все кольори і відтінки.
Крім того, є можливість замовити дизайн панель з текстурною фарбою, яка останнім часом набирає все більшої популярності. Текстурне фарбування "Крокодиляча шкіра" стане прекрасним доповненням до Вашої кімнати!

Пам'ятайте, що виготовлення панелей UDEN-S відбувається на максимально безпечному рівні, з дотриманням всіх нормативів та екологічно чистих технологій фарбування. Покриття довговічне і дуже практичне, при використанні панелі відсутній будь-який запах, фарба міцно лежить на поверхні. Вона легко витримує температурні перепади, набуває необхідних електроізоляційних властивостей і не включає в себе токсичних і вогненебезпечних речовин.Переваги:

  • Легкий монтаж
  • Автоматизоване зручне управління
  • Економія в 2 рази
  • Безпека
  • Естетичні рішення


Всі обігрівачі сертифіковані і відповідають всім критеріям безпеки.Характеристики
Вид Настінна панель
Потужність 405-472 Вт
Розміри 594х594х35 мм
Необхідна напруга 220-230 В
Площа обігріву 10 м2
Робоча t ° поверхні 80±5 °C
Вага 9 кг
  Написати огляд

Теги: UDEN-S, серія Classic, Уден-500 К, Уден-500 К Classic, настінна обігрівальна панель, інфрачервона обігрівальна панель, дизайн панель

  Останні переглянуті