(0) Товара

Уден-500 П Classic

Офіційна гарантія | Обмін/повернення протягом 14 днів
1.632 грн
   

Характеристики

Вид
Стельова панель
Потужність
450-525 Вт
Розміри
594×594×35 мм
Необхідна напруга
220-230 В
Площа обігріву
10 м2
Робоча t ° поверхні
90±5 °C
Вага
8 кг

...


Стельова панель

Відмінний варіант для приміщень, які заставлені різними меблями і предметами. Панель легко монтується в стелю або на профіль армстронг. Зручний естетичний варіант для будинку, офісу, квартири або складу. Стельова панель Uden-S обігріє і велике і маленьке приміщення. Часто використовують для складів, АЗС і т. п.


Uden 500 P Classic - це унікальна можливість проявити себе і купити по-справжньому шикарну дизайнерську стельову панель, яка стає не просто обігрівачем приміщення, але і ефектним елементом інтер'єру! Дизайнерську панель Уден Classic Ви можете прикрасити за своїм бажанням і колірним вподобанням. Ви маєте можливість вибрати колір до найтоншого відтінку, використовуючи каталог RAL, в якому є абсолютно все кольори і відтінки.
Крім того, є можливість замовити дизайн панель з текстурною фарбою, яка останнім часом набирає все більшої популярності. Текстурне фарбування "Крокодиляча шкіра" стане прекрасним доповненням до Вашої кімнати!

Пам'ятайте, що виготовлення панелей UDEN-S відбувається на максимально безпечному рівні, з дотриманням всіх нормативів та екологічно чистих технологій фарбування. Покриття довговічне і дуже практичне, при використанні панелі відсутній будь-який запах, фарба міцно лежить на поверхні. Вона легко витримує температурні перепади, набуває необхідних електроізоляційних властивостей і не включає в себе токсичних і вогненебезпечних речовин.Виріб безпечний для здоров'я людини, яка тривалий час перебуває в приміщенні, що обігрівається UDEN-S, так як дані обігрівачі випромінюють низькотемпературні довгі хвилі. Всі панелі працюють безшумно.

На весь асортимент виробника Уден надається офіційна гарантія 5 років.
Характеристики
Вид Стельова панель
Потужність 450-525 Вт
Розміри 594×594×35 мм
Необхідна напруга 220-230 В
Площа обігріву 10 м2
Робоча t ° поверхні 90±5 °C
Вага 8 кг
  Написати огляд

Теги: UDEN-S, Уден-500 П, Уден-500 П Classic, стельова обігрівальна дизайн панель, інфрачервона обігрівальна стельова панель, потлочная панель, обігрівальна панель на стелю

  Останні переглянуті