(0) Товара

Uden-200 Classic

Офіційна гарантія | Обмін/повернення протягом 14 днів
720 грн
   

Характеристики

Необхідна напруга
220-230 В
Споживана потужність
180-210 Вт
Розміри
998×130×35 мм
Площа обігріву
2-4 м2
Робоча t°С поверхні
80±5 °C
Вага
3,5 кг
Місце встановлення
Теплий плінтус

...


Теплий плінтус

Прогріті стіни створюють свого роду завісу з тепла, яка обмежує надходження холодного повітря. Таким чином приміщення добре прогрівається завдяки новій технології UDEN-S теплого плінтуса. Тонка обігрівальна панель кріпиться до нижньої частини стіни, нагадує плінтус, також може використовуватися замість нього. Відмінно прогріває всю стіну і позбавляє від вологи. Запобігає появі грибка. Уден теплий плінтус використовується як основний вид опалення і як додатковий.


Uden 200 Classic - це унікальна можливість проявити себе і купити по-справжньому шикарну дизайнерську панель, яка стає не просто обігрівачем приміщення, але і ефектним елементом інтер'єру! Дизайнерську панель теплий плінтус Уден Classic Ви можете прикрасити за своїм бажанням і колірним вподобанням. Ви маєте можливість вибрати колір до найтоншого відтінку, використовуючи каталог RAL, в якому є абсолютно все кольори і відтінки.
Крім того, є можливість замовити дизайн панель з текстурною фарбою, яка останнім часом набирає все більшої популярності. Текстурне фарбування "Крокодиляча шкіра" стане прекрасним доповненням до Вашої кімнати!

Пам'ятайте, що виготовлення панелей UDEN-S відбувається на максимально безпечному рівні, з дотриманням всіх нормативів та екологічно чистих технологій фарбування. Покриття довговічне і дуже практичне, при використанні панелі відсутній будь-який запах, фарба міцно лежить на поверхні. Вона легко витримує температурні перепади, набуває необхідних електроізоляційних властивостей і не включає в себе токсичних і вогненебезпечних речовин.
Обігрівальна панель теплий плінтус являє собою панелі різної довжини висотою 13 см, які легко монтуються по всьому периметру, як правило, на зовнішній холодній стіни над плінтусом або замість нього. Підключитися до електромережі можна через терморегулятор.

На весь асортимент виробника Уден надається офіційна гарантія 5 років.Характеристики
Необхідна напруга 220-230 В
Споживана потужність 180-210 Вт
Розміри 998×130×35 мм
Площа обігріву 2-4 м2
Робоча t°С поверхні 80±5 °C
Вага 3,5 кг
Місце встановлення Теплий плінтус
  Написати огляд

Теги: UDEN-S, серія Classic, Уден-200, Уден-200 Classic, дизайнерська панель, настінна обігрівальна панель, інфрачервона обігрівальна панель, теплий плінтус, обігрівальна панель теплий плінтус

  Останні переглянуті
720 грн