(0) Товара

Uden (Уден) 100 Classic металокерамічний настінний обігрівач

Артикул: Uden 100 Classic Офіційна гарантія | Обмін/повернення протягом 14 днів
487 грн

   

Характеристики

Напруга
220 В
Потужність
90-105 Вт
Робоча t°С поверхні
80±5 °C
Розміри
498×130×35 мм
Площа обігріву
2-4 м.кв.
Вага
2 кг
Місце встановлення
стіна, плінтус
Гарантія
5 років

...


Металокерамічний настінний обігрівач Uden 100 Classic

серія Classic: однокольорові - асортимент фарб по каталогу RAL Classic, зі шнуром та вилкою

Металокерамічний енергозберігаючий настінний обігрівач Uden 100 Classic кріпиться на стіну, використовується в якості теплого плінтусу. «Непомітно» опалення на основі стінових обігрівачів Uden 100 Classic особливо актуально, де немає можливості встановити опалювальне обладнання або в приміщеннях з великою площею.

Настінний обігрівач Uden 100 Classic це тонка електрична панель. В основному встановлюється під вікном або біля балкона. Таким чином ми не тільки обогреваем приміщення, але ще і зупиняємо потік холодного повітря.

Електричний металокерамічний стіновий обігрівач Uden 100 Classic можливо опалити приміщення повністю або локально.

Металокерамічний настінний обігрівач Uden 100 Classic знадобляться там, де необхідно створити зону комфорту для роботи або відпочинку.

Металокерамічний енергозберігаючий настінний обігрівач Uden 100 Classic - це інфрачервона настінна панель, що працює як низькотемпературний довгохвильовий обігрівач інфрачервоного випромінювання.

Виріб безпечно для здоров'я людини, який тривалий час перебуває в приміщенні, що обігрівається настінним обігрівачем Uden 100 Classic. Всі панелі працюють безшумно.

На весь асортимент виробника Уден надається офіційна гарантія 5 років.

Настінна панель використовуються для основного, додаткового або локального обігріву. Комплектація є універсальна - зі шнуром і вилкою і стандартна. При стандартній комплектації необхідний монтаж.

Колір обігрівача можливо вибрати будь-який по каталогу RAL або замовити дизайнерську огрівальну панель UDEN.

Теплий плінтус

Прогріті стіни створюють свого роду завісу з тепла, яка обмежує надходження холодного повітря. Таким чином приміщення добре прогрівається завдяки новій технології UDEN-S теплого плінтуса. Тонка обігрівальна панель кріпиться до нижньої частини стіни, нагадує плінтус, також може використовуватися замість нього. Відмінно прогріває всю стіну і позбавляє від вологи. Запобігає появі грибка. Уден теплий плінтус використовується як основний вид опалення і як додатковий.

 Uden 100 Classic - це унікальна можливість проявити себе і купити по-справжньому шикарну дизайнерську панель, яка стає не просто обігрівачем приміщення, але і ефектним елементом інтер'єру! Дизайнерську панель теплий плінтус Уден Classic Ви можете прикрасити за своїм бажанням і колірним вподобанням. Ви маєте можливість вибрати колір до найтоншого відтінку, використовуючи каталог RAL, в якому є абсолютно все кольори і відтінки. 

Крім того, є можливість замовити дизайн панель з текстурною фарбою, яка останнім часом набирає все більшої популярності. Текстурне фарбування "Крокодиляча шкіра" стане прекрасним доповненням до Вашої кімнати! 

 
Пам'ятайте, що виготовлення панелей UDEN-S відбувається на максимально безпечному рівні, з дотриманням всіх нормативів та екологічно чистих технологій фарбування. Покриття довговічне і дуже практичне, при використанні панелі відсутній будь-який запах, фарба міцно лежить на поверхні. Вона легко витримує температурні перепади, набуває необхідних електроізоляційних властивостей і не включає в себе токсичних і вогненебезпечних речовин. 

Обігрівальна панель теплий плінтус являє собою панелі різної довжини висотою 13 см, які легко монтуються по всьому периметру, як правило, на зовнішній холодній стіни над плінтусом або замість нього. Підключитися до електромережі можна через терморегулятор.

 

Електроопалення
Напруга 220 В
Потужність 90-105 Вт
Робоча t°С поверхні 80±5 °C
Розміри 498×130×35 мм
Площа обігріву 2-4 м.кв.
Вага 2 кг
Місце встановлення стіна, плінтус
Гарантія 5 років
  Написати огляд

Теги: UDEN S, Uden 100 Classic, Уден 100 Classic, настінна огрівальна панель, інфрачервона обігрівальне настінна панель, настінна панель, огрівальна панель на стіну

  Останні переглянуті