(0) Товара
Поради по розумній економії електроенергії.

Поради по розумній економії електроенергії.

Від: John Публіковано: 13/01/2017 Дата: 571 Коментар: 0

Корисні поради по розумній економії електроенергії.

На сьогоднішній день питання про економію витрачаючих людиною ресурсів, доцільність цих витрат, а також питання про грошові витрати на електроенергію як ніколи актуальне. Дана стаття розповість Вам якими основними способами можна скоротити витрати ресурсів, при цьому не зменшуючи ефективність і користь.

1.               Використання енергозберігаючих ламп з високою ефективністю і оптимальне використання лампочок в будинку.

Здавалося б, що цей пункт надто очевидний, але насправді, люди дуже часто нехтують ним. Вимкнення світла в кімнатах, якщо їх не використовують і там ніхто не знаходиться - очевидна, але забуваєма річ. Слід також вигідно використовувати освітлення вікон і інших джерел світла в денний час доби, на цьому моменті можна заощадити дійсно багато. Енергоефективні лампи - безумовний фактор економії.

2.               Теплоізоляція житла.

        Що є ефективним способом бути вимушеним використовувати зайвий раз електроенергію? Звичайно, теплоізоляція стін, стелі та підлоги. Адже ефективніше і простіше утримувати тепло в приміщенні і не давати проникнути холоду всередину, ніж нескінченно обігрівати його. Необхідно перевірити кожну з цих областей (наявність щілин і тріщин звичайно ж потрібно усунути) і в разі необхідності провести теплоізоляцію і утеплити стіни.

3.               Вікна та двері приміщень.

Тут все теж просто - необхідно перевірити всі вікна і двері в кімнатах будинку на наявність пропускаючих холод щілин. Перевірка ущільнювачів і заміна старих на нові - головний момент в цьому пункті.

4.               Енергоефективність пристроїв.

Використання пристроїв енергоефективності класу А, А +, А ++ і вище - безумовна складова розумної економії.

5.               Опалення.

Використання високоефективних обігрівачів з низьким показником споживання - це кращий спосіб заощадити витрати. Економічні обігрівачі корисні для здоров'я людини і не шкодять навколишньому середовищу.

6.               Побутова техніка.

Як і у випадку зі світлом в кімнатах, своєчасне вимикання побутових приладів при невикористання - ключовий момент. У так званому режимі очікування, побутова техніка продовжує виробляти витрати електроенергії.


Пам'ятайте, що всі перераховані вище поради мають «накопичуючу» ефективність. Дотримуючись їх всіх Ви з часом дуже приємно здивуєтеся наскільки енергоефективно використовуєте можливості природних ресурсів. Даний вибір стратегії життя розрахований на довгострокову перспективу, навіть якщо спочатку витрати на енергозберігаючі прилади здаються невиправданими. Успіхів!

Теги: статті, економія, опалення, електроенергія, енергоефективність

Коментар

Напишiть коментар