(0) Товара

Terms & Conditions

Адміністрація інтернет-магазину "Екодомік" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої як від зареєстрованих, так і незареєстрованих користувачів. 
Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. "Екодомік" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшовшего замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце і в зазначені терміни. 

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нового поступлення товару, розпродажах, спеціальних програмах. 
Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - пишіть на адресу електронної пошти info@ecodomik.com.ua і ми завжди допоможемо Вам! 

Представники інтернет-магазину "Екодомік" ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити. 


Особисті відомості та безпека: 

Інтернет-магазин "Екодомік" гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам. 
У певних обставинах інтернет-магазин "Екодомік" може попросити Вас надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації. 
У разі реєстрації особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі Кабінет. 
Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, з Вашого явної згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї. 
Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.